HAKKIMIZDA

İNTEGRAL SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ
2003STH Teknoloji A.Ş (STH) / Türkiye", Türkiye ve ABD pazarlarında yüksek teknoloji sistemleri, hammadde ve yağlayıcılar için endüstriyel alanda bir tedarik ve proje şirketi olarak kurulmuştur.

2004 STH ile aynı amaçları taşıyan fakat Avrupa pazarına yönelik olan AT Technologies GmbH / Almanya ile Allied Technologies Group (ATG) / Almanya aynı zamanda kuruldu.

2005 ATG uluslararası kurumlar tarafından yönetilen ve finanse edilen anahtar teslim projeleri için kardeş şirketi STH işbirliği ile proje şirketi olarak medikal alanında kendini tanıttı.

2007 ATG, NSPA (NATO Tedarik ve İhaleleri Ajansı) için kayıtlı tedarikçi ve proje şirketi oldu. Aynı yıl Alman Askeri Satın Alma Merkezi BWB'nin (Bundesamt für Wehrtechnik und Beschaffung) resmi tedarikçisi oldu.

2008İntegral Saglik Teknolojileri Ltd. Şti / Türkiye" sadece medikal projeler için kuruldu. Anahtar teslimi hastane projeleri için "Delta Trade Company / Türkiye" ile ortak çalışmaya başlandı.

2012 “ATGMED / Almanya”, Almanca konuşulan ülkelerde gelişmiş yara bakımı ve doku mühendisliği için "ATG” bünyesinde kuruldu. Aynı yıl STH ve İNTEGRAL insan kemik ve doku bankası lisansını aldı.

2013 RadAT Dozimetri Laboratuvar Hizmetleri A.S. dozimetre hizmeti için kuruldu. RadAT, kişisel dozimetrenin ölçülmesi ve değerlendirilmesi için TAEK (Türkiye Atom Enerjisi Kurumu) 'dan lisans aldı.

2014 ATG, ISO 13485 ile akredite edildi ve ürettiği tıbbi cihazlar için CE işareti aldı. ATG, EWMA yara iyileşme protokolüne dayalı olarak, NPWT’de yeni bir standart olan İNTEGRO NPWT cihazını tanıttı.

2015 ATG ve STH insan kök hücre ve doku mühendisliği prosesinin işlemesi için ATIGEN / Türkiye ile “ATIAT / Türkiye” olarak adlandırılan bir ortaklık kurdu.

2016 Kendi tasarladığı ve geliştirdiği NPWT INTEGRO cihazının üretimine başladı. Aynı zamanda, ortak girişim üssünde yara iyileştirici ürünlerin imalatı için AGAT GmbH'yi kurdu.

© İNTEGRAL SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ
TAŞPINAR MAH. 2870 SOKAK No: 1 İNCEK-GÖLBAŞI / ANKARA
P: +90 (312) 447 56 47 - F: +90 (312) 447 16 28 - M: integral@atg.eu.com